2012

Martina Pilviste

  • Mini Star:1 koht
  • Lootuste 1 etapp: 3, 4, 5 kohad
  • Otepää MV: 1 koht
  • Lootuste 2 etapp: 3 koht
  • Elegance Cup: 2 koht
  • Eesti Noorte MV: 11 koht
  • Riga: 2 koht
  • Hea lapse turniir: 1 koht
  • Lootuste finaal: 5,5,4
  • Klaipeda: 1 koht
  • Vitry Cup, Hispaania: 5, 1, 2
  • Anna Melody : 1 koht

Alisa Paju.

  • Mini Star: 2 koht
  • Lootuste 1 etapp: 3 koht
  • Otepää MV: 5 koht
  • Lootuste 2 etapp: 3 koht
  • Elegance Cup: 2 koht
  • Hea Lapse turniir: 4 koht
  • Lootuste finaal: 4 koht
  • Klaipeda, Leedu: 2 koht
  • Hispaaania: 5 koht
  • Tallinna MV rühmkavades iluvõim.: 5 koht
  • Eesti MV: 2 koht
  • Anna Melody: 2 koht
  • Slonny Cup: 1 koht

Ksenia Kravtšenko:

  • Mini Star: 1 koht
  • Lootuste 1 etapp: 4 koht
  • Otepää MV: 1 koht
  • Lootuste 2 etapp: 3 koht
  • Elegance Cup: 8 koht
  • Paide MV: 3 koht
  • Lootuste finaal: 6 koht
  • Riga:
  • Mardu MV: 1 koht
  • Anna Melody: 4 koht
  • Slonny Cup: 1 koht

Kati Sireli

  • Triumf talveturniir: 1 koht
  • Mini Star: 1 koht
  • Lootuste 1 etapp: –
  • Otepää MV: 2 koht
  • Lootuste 2 etapp: 3 koht
  • Elegance Cup: 10 koht
  • Paide MV: 1 koht
  • Lootuste finaal: 4 koht

 

 

Triinu-Liis Drenkhan

  • Anna Melody: 3 koht
  • Slonny Cup: 3 koht ( hüpits)

 

 

 

 

Polina Akulova

  • Mini Star: 2 koht
  • Lootuste 1 etapp: 14, 14, 10
  • Otepää MV: 1 koht
  • Lootuste 2 etapp: 3 koht vaba ja rõngas, 7 hüpits
  • Elegance Cup: 1 koht
  • Eesti Noorte MV: 9 koht
  • Hea Lapse turniir: 4 koht
  • Lootuste finaal:
  • Klaipeda, Leedu: 1 koht
  • Mardu MV: 1 koht
  • Hispaaania: 5 koht rõngakavas
  • Anna Melody: 1 koht

 

Leona Tsõmbaljuk

  • Mini Star: 4 koht
  • Lootuste 1 etapp: 11 vaba, 4 koht hüputs, 9 rõngas
  • Otepää MV: 2 koht
  • Lootuste 2 etapp: 9, 8, 11
  • Elegance Cup:—–
  • Eesti Noorte MV: 25 koht
  • Lootuste finaal:
  • Hispaaania:

Anita Kotkas

  • Mini Star: 3 koht
  • Lootuste 1 etapp: 10,  7, 14
  • Otepää MV: 7 koht
  • Lootuste 2 etapp: 11, 14, 8
  • Elegance Cup: 5 koht, vaba 3 koht,
  • Eesti Noorte MV: 32 koht
  • Lootuste finaal:
  • Klaipeda, Leedu: 2 koht
  • Mardu MV: 2 koht
  • Hispaaania: Rõngas 4 koht
  • Anna Melody: 2 koht

Maria Tufljakova

  • Mini Star:1 koht
  • Triumf Talve turniir: 1 koht
  • Lootuste 1 etapp: 8, 4  kohad
  • Otepää MV: 2 koht
  • Lootuste 2 etapp: 1 koht rõngakavas, 6 vaba
  • Elegance Cup: 2 koht
  • Hea Lapse turniir: 2 koht
  • Lootuste Finaal:
  • Mardu MV : 1 koht
  • Hispaania, Vitry Cup: 5 vaba, 6 rõngas
  • Eesti MV: 2 koht
  • Anna Melody: 1 koht
  • Slonny Cup: 2, 3

 

Elisabel Marciante

  • Mini Star: 3 koht
  • Triumf Talve turniir: 4 koht
  • Lootuste 1 etapp: 13, 6
  • Otepää MV: 6 koht
  • Lootuste 2 etapp: 10, 16
  • Elegance Cup: 7 koht
  • Lootuste finaal:
  • Hispaaania:
  • Eesti MV: 2 koht
  • Anna Melody: 2 koht
  • Slonny Cup: 1 koht rõngakavas

Jana Torgašova

  • Mini Star: 2 koht
  • Triumf Talve turniir: 3 koht
  • Lootuste 1 etapp: 18, 9  kohad
  • Otepää MV: 4 koht
  • Lootuste 2 etapp: 12,11
  • Elegance Cup: 4 koht
  • Hea Lapse turniir: 1 koht
  • Ersti MV: 2 koht
  • Slonny Cup: 2 rõngas

 

Ilona Tihhomirova

  • Mini Star: 3 koht
  • Lootuste 1 etapp: 2 koht
  • Otepää MV: 5 koht
  • Lootuste 2 etapp: 2 koht
  • Elegance Cup: 17 koht
  • Lootuste finaal: 2 koht
  • Mardu MV: 2 KOHT
  • Anna Melody: 2 koht

 

 

 

Valeria Veselova

  • Mini Star:1 koht
  • Lootuste 1 etapp: 9 koht
  • Otepää MV: 4 koht
  • Lootuste 2 etapp: 5-6 koht
  • Elegance Cup: 1 koht
  • Hea Lapse turniir: 3 koht
  • Lootuste finaal: 5 koht
  • Klaipeda, Leedu:
  • Hispaaania:
  • Tallinna MV rühmkavades iluvõim.: 5 koht
  • Anna Melody: 3 koht
  • Slonny Cup: 2 koht

Irena Budanova:

  • Triumf Talveturniir: 1 koht
  • Mini Star:
  • Lootuste 1 etapp: 9 koht
  • Otepää MV: 17 koht
  • Lootuste 2 etapp: 12 koht
  • Mardu MV: 3 koht

 

 

 

Jana Bitkova

  • Triumf Talveturniir: 3 koht
  • Mini Star: 2 koht
  • Lootuste 1 etapp: 5 koht
  • Otepää MV: 9 koht
  • Lootuste 2 etapp: 27 koht
  • Eesti Noorte MV: 32 koht
  • Elegance Cup: 11 koht
  • Lootuste finaal:
  • Hispaania:
  • Anna Melody: 4 koht

 

Alissa Allahverdjan

  • Mini Star: 2 koht
  • Lootuste 1 etapp: 16, 13, 20
  • Otepää MV: 7 koht
  • Lootuste 2 etapp: 10, 9, 9
  • Elegance Cup: 9 koht
  • Eesti Noorte MV: 33
  • Mardu MV: 3 koht
  • Hispaaania:
  • Anna Melody: 4 koht

Sofi Vilberg

  • Mini Star: –
  • Lootuste 1 etapp: 18,  21, 15
  • Otepää MV: 8 koht
  • Lootuste 2 etapp: 9, 5 12
  • Elegance Cup: 10 koht
  • Eesti Noorte MV: 29
  • Lootuste finaal:

Alina Tsõmbaljuk

  • Mini Star:1 koht
  • Lootuste 1 etapp: 1 koht
  • Otepää MV: 1 koht
  • Lootuste 2 etapp: 1 koht
  • Elegance Cup: 11 koht
  • Eesti Noorte MV: 10 koht
  • Lootuste finaal:
  • Anna Melody:

Marie-Helene Allik

  • Mini Star: 1 koht
  • Lootuste 1 etapp: 4 koht
  • Otepää MV: 2 koht
  • Lootuste 2 etapp: 1 koht
  • Rütmika kevadturniir: 4 koht
  • Lootuste finaal: 2 koht

Kristiina Tšesnokova

  • Mini Star:
  • Triumf Talve Turniir: 5 koht
  • Lootuste 1 etapp: 6 koht
  • Lootuste 2 etapp: 25 koht
  • Elegance Cup: 12 koht
  • Eesti Noorte MV: 42 koht
  • Anna Melogy:

Kristiina Baljajeva

  • Mini Star: 1 koht
  • Lootuste 1 etapp: 11, 29, 16
  • Lootuste 2 etapp: 14, 11
  • Elegance Cup: 4 koht
  • Eesti Noorte MV: 29 koht
  • Hea Lapse turniir: 3 koht
  • Hispaaania:
  • Anna Melody: 1 koht

Inga Bušina

  • Triumf Talveturniir: 2 koht
  • Mini Star: 2 koht
  • Lootuste 1 etapp: 12 koht
  • Otepää MV: 6 koht
  • Lootuste 2 etapp: 1 koht
  • Elegance Cup: 17 koht
  • Lootuste finaal: 7 koht
  • Mardu MV: 3 koht
  • Anna Melody: 1 koht
  • Slonny Cup: 2 koht

 

Anastasia Bušina

  • Mini Star:
  • Lootuste 1 etapp: 40 koht
  • Otepää MV: 20 koht
  • Lootuste 2 etapp: 17 koht
  • Eesti Noorte MV: 52 koht
  • Anna Melody: 3 koht

Melany Keler

  • Mini Star: 4 koht
  • Lootuste 1 etapp: 54 koht
  • Otepää MV: 6 koht
  • Lootuste 2 etapp:—-
  • Eesti Noorte MV: 55 koht
  • Slonny Cup: 5 koht

Nicole Vaidre

  • Triumf Talveturniir: 1 koht
  • Mini Star: –
  • Lootuste 1 etapp:–
  • Otepää MV: 13 koht
  • Lootuste 2 etapp: 10 koht
  • Elegance Cup:—-
  • Mardu MV: 3 koht
  • Anna Melody:

Jekaterina Gaponenko

  • Mini Star: 2 koht
  • Lootuste 1 etapp: 15 koht
  • Otepää MV: 10 koht
  • Lootuste 2 etapp: 4 koht
  • Lootuste finaal: 6 koht

Emilia Djuba

  • Mini Star: 2 koht
  • Otepää MV: 3 koht
  • Elegance Cup: 4 koht
  • Klaipeda, Leedu: 3 koht
  • Mardu MV: 1 koht
  • Anna Melody: 2 koht
  • Slonny Cup: 1 koht

 

Kristiina Šaab 

  • Mini Star: 3 koht
  • Lootuste 1 etapp: 21 koht
  • Otepää MV: 9 koht
  • Lootuste 2 etapp: 16 koht
  • Elegance Cup: 14 koht
  • Anna Melody: 5 kot

Veronika Rogožin:

  • Mini Star: 1 koht
  • Otepää MV: 6 koht
  • Elegance Cup: 5 koht
  • Klaipeda, Leedu: 5 koht
  • Anna Melody: 5 koht
  • Slonny Cup: 1 koht

Elizaveta Gerasimovitš:

Anna Melody: 3 koht

Ksenija Minitš:

  • Anna Melody: 2 koht

 

Leave a Reply