Elegance cup 2016

Comments Off

LOOTUSTE KARIKAS 2016

Võistlus toimub laupäeval, 5. märtsil. Saali võib minna alates kella 9:30-st.

2016 a. Lootuste KV iluvõimlemises (mini- ja lasteklassi võistlus)

Tartu, Turu 8 Spordihoone

AJAKAVA

Laupäev, 5. märts

11:00 Miniklass II (2009)

Miniklass I (2008)

 

12.45 Autasustamine

12:55 Lasteklass II (2007) 1.vahetus

14:45 Lasteklass II (2007) 2.vahetus

16.15 Autasustamine

16:25 Lasteklass I (2006) 1.vahetus

17:40 Lasteklass I (2006) 2.vahetus

18.45 Autasustamine

 

Comments Off

I love R.G


27.Feb
10.00 -10.30 2009 esinemine
10.35 – 11.20 2008 C,B
11.25-11.55 2007 C
12.00-13.10 2007 B
13.10-13.40 autasustamine
13.45-15.00 2006 C,B
15.10-15.30 2005 C
15.35-16.10 2005 B
16.15-16.30 2004 C
16.35-17.15 2004 B
17.15-17.30 autasustamine
28.Feb
10.00-10.45 2008A, 2007A,2006A
10.50-11.30 2005 A
11.35-12.25 2004 A
12.25-13.00 autasustamine
13.00- 13.15 2003C,2002 C
13.15-14.00 2003B,2002B
14.00-15.30 2003A,2002A,2001A

 

Comments Off

Lumehelbeke 2016, Klaipeda

Comments Off

KULDNE KARIKAS 2016

KULDNE KARIKAS 2016
 
Laupäev/Суббота
6.02.2016
9.15.. Võistluse avamine/Открытие соревнований
09.30 – 10.30 2009 (Esinemine)
10.30 – 11.30 2003B,2002B,2001B
11.45 – 13.00 2008A,2007A
13.00 – 13.45 2006A
  Autasustamine/ Награждение
14.30 – 15.30 2005A
15.30 – 16.30 2004A
16.45 – 17.35 2003A
17.35 – 18.25 2002A, 2001A
18.30 – 20.00 Juuniorid (Kontrollvõistlus/Контрольные соревнования)
  Autasustamine/ Награждение
 
Pühapäev/Воскресенье
7.02.2016
9.00 Võistluse avamine/Открытие соревнований
09.15 – 10.45 2008C, 2008B
11.00 – 11.30 2007C
11.30 – 12.45 2007B I vahetus/ 1.поток
12.45 – 14.00 2007B II vahetus/ 2.поток
  Autasustamine/ Награждение
14.45 – 15.00 2006C
15.00 – 15.45 2006B I vahetus/ 1.поток
15.45 – 16.30 2006B II vahetus/ 2.поток
16.45 – 17.45 2005B
17.45 – 18.30 2004B
18.30 – 19.30 2005C, 2004C, 2003C, 2002C, 2001C, 2000C
  Autasustamine/ Награждение

 

Comments Off

MINI CUP

31.  jaanuaril  Jüri Spordihoones toimub MINI CUP 2016

AJAKAVA

 


09.30 – 10.00 2009
10.00-10.25 2008 C
10.30-11.00 2008 B,A
11.00-11.20 autasustamine
11.20-11.50 2007 C
11.50- 12.35 2007 B
12.40-13.30 2007 A, 2006 A
13.30-13.50 autasustamine
13.50-14.00 2006 C
14.00-15.00 2006 B
15.00-15.20 2005 C
15.20-15.50 autasustamine
lõuna
15.50-16.30 2005 B
16.30-16.40 2004 C
16.40- 17.25 2004 B
17.30- 18.30 2005 A, 2004 A
18.30-18.50 autasustamine
18.50-19.00 2003 C
19.00-19.10 2002 C
19.15- 20.30 2003,2002 B ,A

 

Comments Off

ELEGANCE JÕULUKONTSERT 2015

NB! KALLID LAPSED JA LAPSEVANEMAD, PUHKAME KUNI 10.01.2016

19.12 toimub Meie klubi Jõulukontsert. Kontsert algab kell 14.00, 53. koolis (Sütiste tee 42).

  1. Tähekesed
  2. Anette Vaher
  3. Mustamäe 53. kooli algajad
  4. Escada ja Violett ( Balett)
  5. Õismäe mudilased (Раз ладошка, два ладошка)
  6. Alisa Paju
  7. Sunrise
  8. Õismäe algajad (Вальс из мф Анастасия)
  9. Violett ( Barbie)
  10. Mustamäe 51. kooli algajad
  11. Mustamäe edasijõudnud
  12. Melany Keler
  13. Õismäe edasijõudnud (Santa Claus is coming to town)
  14. Escada

NB! LAPSED JUBA KELL 13.00 PEAVAD OLEMA SAALIS KOSTÜÜMIS

 

Comments Off

NORD CHRISTMAS CUP 2015

Karika võitjad olid:

Alisa Paju 1 koht lasteklassis  2005, A grupp

Anette Vaher 1 koht miniklassis 2007, A grupp

Alesja Semko 1 koht miniklassis 2007, B grupp

Anastasija Ivanova  1 koht miniklassis 2008, a grupp

Melany Keler 2 koht juunior 2002 A

Nika Ševljuga 2 koht miniklassis2007, B grupp

Simona Osul 3 koht miniklassis 2008, A grupp

Üksikkavades medalistid olid:

Melany Keler saavutas rõngakavas 3, pallikavas samuti 3 ja kurikakavas 2 koha.

Alisa Paju rõngakavas oli 3 ja kurikakavas sai 1.

Emilia Djuba sai pronksmedali rõngakava eest

Anette Vaher oli 1 vabakavas ja rõngakavas

Maria Tufljakova rõngakava eest sai hõbe medali

Elina Filatova oli 3 rõngakavas ja 3 kurikakavas

Kristiina Šaab on pronk medalis vabakavas ja hõbe rõngakavas

Comments Off

EXCITE DANCE

2008 A
  • Anastasija Ivanova 1 koht
  • Simona Osul 2 koht

2007 A

  • Anette Vaher 1 koht

2007 B

  • Ilona Škljarova 1 koht
  • Ksenija Minitš 3.-4.koht

2006 A

  • Emilia Djuba 2 koht

2005B

  • Kristiina Šaab

2005 A

  • Alisa Paju

2004 B

  • Maria Tufljakova 2 koht
  • Elina Filatova 3 koht

2004 A

  • Jana Torgašova 2 koht

2003 A

  • Adelina Beljajeva 1 koht
  • Elisabeth Rebrov 3 koht

2002 A

  • Melany Keler 3 koht
Comments Off

GymnaFest 2015

Comments Off