Shining Star

Start_Shining Star 2017 (uuendatud_17.05.17)

“SHINING STAR 2017”

20.05.2017 1. day of tournament “Shining Star”
8.00 Hall is open
9.00-9.15 Judge meeting
9.15-9.20 Väljamarss 2013-2009
9.20-9.50 2011 and younger 18 gymnasts
10.50-10.10 2010A 9 gymnasts
10.10-10.40 2009A 7 gymnasts
10.50-11.30 2008A 10 gymnasts
11.35-12.40 2007A 15 gymnasts
12.45-13.35 2006A 12 gymnasts
13.45-14.15 Awarding   2011 and younger, 2010A, 2009A, 2008A, 2007A, 2006A
13.45-14.15 Judges lunch
14.15-14.30 2004C 7 gymnasts
14.30-15.05 2004B 9 gymnasts
15.10-16.10 2005A 16 gymnasts
16.10-17.50 2004A 20 gymnasts
17.50-19.30 2003A+

2002A

6 gymnasts

8 gymnasts

19.30-20.30 Seniors 2001A and older 9 gymnasts
20.40-21.00 Awarding      2004C, 2004B, 2005A, 2004A, 2003A, 2002A, Seniors

 

21.05.2017 2nd day of tournament “Shining Star 2017”
8.00 Hall is open
9.00-9.15 Judges meeting
9.15-9.20 Väljamarss 2010C, 2010B,2009B
9.30-10.00 2010C 16 gymnasts
10.00-10.10 2010B 3 gymnasts
10.10-10.35 2009B 13 gymnasts
10.40-12.05 2008B 21 gymnasts
12.10-13.15 2007B 16 gymnasts
13.20- 14.30 2006B 18 gymnasts
14.35-15.00 Awarding 2010C, 2010B, 2009B,2008B, 2007B,2006B
14.30-15.00 Judges lunch
15.00-15.50 2003B 12 gymnasts
15.50-16.00 Awarding 2003B
16.00-16.40 2009C 18 gymnasts
16.40-17.30 2008C 25 gymnasts
17.30-18.10 2007C 21 gymnasts
18.10-18.40 2006C 14 gymnasts
18.45-19.00 Awarding 2009C, 2008C, 2007C, 2006C
19.00-19.55 2005B 12 gymnasts
19.55-20.20 2002B 6 gymnasts
20.20-20.40 2005C 9 gymnasts
20.40-21.00

 

2003C+

2002C

4 gymnasts+

4 gymnasts

21.00-21.30 Awarding  2005B, 2005C, 2003B, 2002B, 2003C, 2002C
Posted in Uncategorized | Comments Off on Shining Star

II Международный Турнир по Художественной Гимнастике “SPRING CUP 2017”

05.21 START LIST

05.20 START LIST

20 МАЯ (СУББОТА)

 16.00 – 17.00 h – ОПРОБОВАНИЕ ЗАЛА

 17.00 – 17.30 h – 2011 г. (упражнение без предмета)

 17.30 – 18.20 h – 2010 г. A, B, C категория (упражнение без предмета)

 18.30 – 19.20 h – 2009, 2008, 2007, 2006 г. C категория (упражнение без предмета)

 19.35 h – НАГРАЖДЕНИЕ

 20.00 h – ОПРОБОВАНИЕ ЗАЛА

21 МАЯ (ВОСКРЕСЕНЬЕ)

 9.00 – 10.00 h – ОПРОБОВАНИЕ ЗАЛА

 9.15 h – Совещание судей

 10.00 – 10.45 h – 2009 г. A категория (упражнение без предмета, + предмет на выбор);

 10.45 – 11.20 h – 2009 г. B категория (упражнение без предмета)

 11.30 – 12.00 h – 2008 г. A категория (упражнение без предмета, + предмет на выбор)

 12.00 – 13.40 h – 2008 г. B категория (упражнение без предмета, + предмет на выбор)

 13.50 – НАГРАЖДЕНИЕ

 14.30 – 15.00 h – 2007 г. A категория (2 предмета на выбор)

 15.00 – 16.30 h – 2007 г. B категория (упражнение без предмета, + предмет на выбор)

 16.40 – 17.45 h – 2006 г. A и B категория (2 предмета на выбор);

 18.00 – 19.15 h – 2005 г. A и B категория (2 предмета на выбор);

 19.15 – 20.30 h – 2004 A и B категория, 2003 г. (2 предмета на выбор);

Posted in Uncategorized | Comments Off on II Международный Турнир по Художественной Гимнастике “SPRING CUP 2017”

EESTI KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES

Eesti KV iluvõimlemises 2017 ajakava

StartList

Posted in Uncategorized | Tagged | Comments Off on EESTI KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES

Kekava

Adres “BULTAS”, Ķekava

novyi start

 

 

Posted in Uncategorized | Comments Off on Kekava

Elva MV

IMG_4522

Posted in Uncategorized | Comments Off on Elva MV

Eesti noorte MV

Nädalavahetusel 29.-30. Mail toimusid Tallinnas Eesti Noorte Meistrivõistlused iluvõimlemises. Ühes klassis koos võistlesid 2007 ja 2008 aastal sündinud lapsed.

Eesti Meistritiitliga pärjati meie tubli väike võimleja Anette Vaher!

See oli ka kõrgeimaks tunnustuseks meie Anettele oma aastase tubli töö ja ennastsalgava pingutuse eest. Oli ta ju hästi esinenud ka kõigil muudel võistlustel, rääkimata isiklikust tublidusest oma treeningutel.

Samas vanuseklassis võitis väärtusliku 3 koha ja sai Pronksmedali ka meie klubi teine väike võimleja Anastasija Ivanova. Kuna meie Anastasija on sündinud 2008 siis on tema saavutus erilist äramärkimist väärt põhjusel, et pidi ta ju ennast tõestama aasta vanemate võimlejate hulgas.

See on suurepärane tulemus kogu aasta tehtud töö eest !

Samadel võistlustel Noorte klassis saavutas ka meie Alissa Paju märkimisväärse medalikoha. Alissa tuli teiseks ja ta pärjati Hõbemedaliga! Ka Rõngakavaga esines Alissa finaalis väga hästi ja sai samuti teise koha.

Posted in Uncategorized | Comments Off on Eesti noorte MV

“HAPPY CARAVAN”

caravan201ceremony1904

Posted in Uncategorized | Comments Off on “HAPPY CARAVAN”

Eesti MV 2017

Eesti MV Iluvõimlemises ajakava_

Posted in Uncategorized | Comments Off on Eesti MV 2017

ELEGANCE CUP 2017

Elegance Cup 2017

Tallinn, Estonia

 

Posted in Uncategorized | Comments Off on ELEGANCE CUP 2017

I Love R.G

24.02 TRENNI POLE!!!!!!

 

I LOVE R.G_all_Rotations

 

Posted in Uncategorized | Comments Off on I Love R.G